INFRANE betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, 57x37cm, bílý pískovec AR460
INFRANE betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, 57x37cm, bílý pískovec AR460
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 56,5x12x37 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 12.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882272 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | hnědá |
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Podobné zboží
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KVAORE skleněné umyvadlo na desku, 54x39,5 cm, modrá TY224
expedice do 7 dnů4 541 Kč
Při platbě předem pouze 4 224 Kč
PURE skleněné umyvadlo na desku, 52x37,5 cm, čirá 2501-12
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 55x35cm, bílá mat
expedice do 7 dnů5 882 Kč
Při platbě předem pouze 5 472 Kč
MARIANA keramické umyvadlo na desku, 58x41,5cm, bílá AR483
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč


