DALMA keramické umyvadlo na desku, 59x42 cm, grigio MM413
DALMA keramické umyvadlo na desku, 59x42 cm, grigio MM413
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DALMA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59x14x42 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 11.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880377 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | imitace kamene |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
DALMA umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, grigio MM713
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
87 281 Kč
Při platbě předem pouze 84 237 Kč
71 156 Kč
Při platbě předem pouze 68 674 Kč
62 720 Kč
Při platbě předem pouze 60 532 Kč
47 730 Kč
Při platbě předem pouze 46 065 Kč


