BLOK kamenné umyvadlo na desku, 55x37cm, matný černý Marquin
BLOK kamenné umyvadlo na desku, 55x37cm, matný černý Marquin
- Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
- Není určeno pro venkovní použití.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOK |
| Rozměr | 55x13x37 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kámen |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114762 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Omnires MODERN PROJECT stojan na toal papír a WC štětku s policí, mosaz kartáč. MP60820BSB
expedice do 14 dnů3 677 Kč
FLORI držák toaletního papíru s krytem, chrom RF007
expedice do 7 dnů1 084 Kč
Při platbě předem pouze 1 008 Kč

