DALMA keramické umyvadlo na desku, 58,5x39 cm, marfil MM227
DALMA keramické umyvadlo na desku, 58,5x39 cm, marfil MM227
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DALMA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58,5x39x14 cm |
| Šířka | 585 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874598 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | imitace kamene |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DALMA umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, marfil MM727
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ROSSETA umyvadlo na desku, litý mramor, 56,4x32,3cm, bílá RS564
expedice do 7 dnů6 725 Kč
Při platbě předem pouze 6 256 Kč
KVAORE skleněné umyvadlo na desku, 54x39,5 cm, měď TY223
expedice do 7 dnů4 541 Kč
Při platbě předem pouze 4 224 Kč
6 261 Kč
Při platbě předem pouze 5 824 Kč
TARANT betonové umyvadlo včetně výpusti, 58x36cm, černý granit AR471
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč


