AURUM nerezové umyvadlo, 55x42 cm, včetně výpusti, antracit AU102
AURUM nerezové umyvadlo, 55x42 cm, včetně výpusti, antracit AU102
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x11x42 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.7000 kg |
| EAN | 8590913919503 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Mohlo by Vás zajímat
23 310 Kč
Při platbě předem pouze 21 756 Kč
13 410 Kč
Při platbě předem pouze 12 516 Kč
20 691 Kč
Při platbě předem pouze 19 312 Kč
13 410 Kč
Při platbě předem pouze 12 516 Kč

