SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, bílá mat PY13/14
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, bílá mat PY13/14
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 2.6570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981593 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, černá mat PY13/15
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, zlato mat PY13/19
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
Ventil s bidetovou sprškou, chrom JS121-02
expedice do 7 dnů2 493 Kč
Při platbě předem pouze 2 341 Kč

