SOLARIS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat/chrom
SOLARIS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat/chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 117 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3630 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913118814 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
AXAMITE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom AX40
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, zlato PY13/17
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, progresivní kartuše, bílá mat DB714
na objednávku5 719 Kč
Při platbě předem pouze 5 320 Kč

