GYNT keramické umyvadlo, rohové, 33x33 cm, bílá AR154
GYNT keramické umyvadlo, rohové, 33x33 cm, bílá AR154
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 33x13x33 cm |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Rohové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Rohové |
| Hmotnost / ks | 7.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864797 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 672 Kč
Při platbě předem pouze 1 567 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč


