GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, chrom 1101-02-01
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, chrom 1101-02-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Výška | 176 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 100 mm |
| Ostatní | Úsporná ECO |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970078 |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 537 Kč
Při platbě předem pouze 10 834 Kč
ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017BC
expedice do 7 dnů9 832 Kč
Při platbě předem pouze 9 232 Kč
ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019BC
na objednávku9 643 Kč
Při platbě předem pouze 9 055 Kč
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bronz BB007/18
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč


