ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/zlato mat UT017BG
ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/zlato mat UT017BG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988943 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UBC-CM002B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
4 641 Kč
Při platbě předem pouze 4 358 Kč
13 522 Kč
Při platbě předem pouze 12 697 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat XA02/15
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

