DIMY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom DM002
DIMY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom DM002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 156 mm |
| Hloubka | 127 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 106 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7370 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866296 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bílá mat PY02/14
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
ICONIC stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UBC-AF002GB
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004TBC
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč


