AIDA sklenka, mléčné sklo, chrom AI004
AIDA sklenka, mléčné sklo, chrom AI004
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | AIDA |
| Rozměr | 70x112x111 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hloubka | 111 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062097140 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Stojan s držákem ručníků, hranatý, chrom 783113
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
AIDA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom AI008
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
AIDA držák toaletního papíru bez krytu, chrom AI017
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat

