FLORI mýdlenka, mléčné sklo, chrom RF002
FLORI mýdlenka, mléčné sklo, chrom RF002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x41x89 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913870927 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držák toaletního papíru bez krytu, chrom RF017
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, chrom RF011
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 342 Kč
Při platbě předem pouze 1 248 Kč

