FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, chrom RF019
FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, chrom RF019
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x161x89 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost / ks | 1.2740 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913870842 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Podobné zboží
IL GIGLIO dávkovač mýdla, mléčné sklo, chrom A98113
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
X-ROUND dávkovač mýdla 550ml, chrom XR102
expedice do 7 dnů2 528 Kč
Při platbě předem pouze 2 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Sprchová zástěna 140 x 110 cm, černý rám, kartáčované zlato - 800-140-212-55-70-110
expedice do 10 dnů12 155 Kč
Mexen Mist T sprchový kout s levým výklopným uzávěrem 120 x 95 cm, černý rošt, černá - 8A4T-120-095-70-77-L
expedice do 10 dnů10 654 Kč
Mexen Velar L Posuvná sprchová zástěna 90 x 200 cm, grafit 8 mm, černá - 871-090-003-43-70
expedice do 10 dnů6 721 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar-B s pravými panty 45 cm, průhledné, chrom - 832-045-000-01-00-P
expedice do 10 dnů4 505 Kč

