FLORI sklenka, mléčné sklo, chrom RF004
FLORI sklenka, mléčné sklo, chrom RF004
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x106x89 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1270 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913870880 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držák toaletního papíru bez krytu, chrom RF017
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, chrom RF011
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, chrom RF019
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND WHITE sklenka, mléčné sklo, bílá mat XR903W
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
LARISSA sklenka, mléčné sklo, černá/měď mat WS004BC 59071
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč

