FLORI držák ručníků 400x70mm, chrom RF010
FLORI držák ručníků 400x70mm, chrom RF010
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x25x70 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871122 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, chrom RF019
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA držák ručníků 300mm, černá/zlato mat WS009BG 59056
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
FLORI držák ručníků 600x70mm, bílá mat RF009/14
na objednávku2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
LARISSA držák ručníků 300mm, černá/měď mat WS009BC 59057
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
DIAMOND police na ručníky s hrazdou, 600mm, bronz 1318-14
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč

