X-ROUND držák toaletního papíru, s krytem, černá mat XR732B
X-ROUND držák toaletního papíru, s krytem, černá mat XR732B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Záruka | 10 let |
| Rozměr | 136x151x83 mm |
| Šířka | 136 mm |
| Výška | 151 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| EAN | 8590913929939 |
| Taric | 74182000 |
| Hmotnost / ks | 0.5060 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | černá |
Podobné zboží
FLORI držák toaletního papíru s krytem, černá mat RF007/15
expedice do 7 dnů1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA držák toaletního papíru s krytem, chrom WS007 56790
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
X-ROUND držák toaletního papíru s krytem, chrom XR702
expedice do 7 dnů912 Kč
Při platbě předem pouze 848 Kč
DIAMOND držák toaletního papíru s krytem, bronz 1318-17
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
X-SQUARE držák toaletního papíru s krytem, chrom XQ700
expedice do 7 dnů894 Kč
Při platbě předem pouze 832 Kč

