FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, bílá mat RF011/14
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, bílá mat RF011/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF011/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x25x127 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 127 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871214 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 238 Kč
Při platbě předem pouze 1 152 Kč
FLORI sklenka, mléčné sklo, bílá mat RF004/14
na objednávku1 668 Kč
Při platbě předem pouze 1 552 Kč
1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
FLORI polička 508x25x127mm, bílá mat RF016/14
na objednávku3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-STEEL polička na ručníky s hrazdou, nerez mat XS406
na objednávku2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
X-ROUND polička na ručníky dvojitá s hrazdou 600x160x225mm, chrom XR416
expedice do 7 dnů2 872 Kč
Při platbě předem pouze 2 672 Kč
FLORI držák ručníků 600x70mm, chrom RF009
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč

