SKA dvojitý držák toaletního papíru s poličkou 30x8x10cm, černá mat/dub SKA425
SKA dvojitý držák toaletního papíru s poličkou 30x8x10cm, černá mat/dub SKA425
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA425 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 300x85x100 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru, Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913899652 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
Příslušenství
1 647 Kč
Při platbě předem pouze 1 557 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
X-SQUARE držák toaletního papíru bez krytu, chrom XQ701
expedice do 7 dnů662 Kč
Při platbě předem pouze 616 Kč
X-ROUND BLACK držák toaletního papíru bez krytu, černá XR704B
expedice do 7 dnů593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
Držák toaletního papíru s poličkou 15x10x12cm, černá mat/ořech SKA417
expedice do 7 dnů543 Kč
Při platbě předem pouze 513 Kč
1 230 Kč
Při platbě předem pouze 1 144 Kč

