TWIGA umyvadlový stolek 100x72x50 cm, černá mat/dub starobílý VC442-100-5
TWIGA umyvadlový stolek 100x72x50 cm, černá mat/dub starobílý VC442-100-5
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-100-5 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x72x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Dub starobílý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 34.0300 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913904349 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
LARGO umyvadlová skříňka 99x50x41cm, dub stříbrný LA100
na objednávku13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč
16 202 Kč
Při platbě předem pouze 15 072 Kč
CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, mořený smrk CIM151
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, dub Alabama DT100-2222
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč

