Deska Rockstone 960x12x440mm, bílá mat DTR96-0101
Deska Rockstone 960x12x440mm, bílá mat DTR96-0101
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DTR96-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x1,2x44,5 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 11.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893773 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
OFELIE keramické umyvadlo na desku, 52x40 cm, bílá AR433
expedice do 7 dnů2 021 Kč
Při platbě předem pouze 1 880 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, dub Alabama DT100-2222
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
GARDA keramické umyvadlo na desku, 50x40 cm, bílá AR452
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, bílá lesk DT100-3030
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deska DTDL 960x18x440mm, bílá lesk DT096-3030
na objednávku1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
Deska DTDL 830x18x440mm, dub alabama DT083-2222
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Deska DTDL 960x18x440mm, antracit matný DT096-3434
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

