EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub stříbrný EZ101-1111
EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub stříbrný EZ101-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ101-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113765 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, černá mat SD101B
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AVEO umyvadlová skříňka 96,5x58x49cm, bílá/černá AV100
na objednávku13 853 Kč
Při platbě předem pouze 12 988 Kč
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, dub FID1210D
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama strip CR100-2322
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama CR100-2222
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč

