KERALA umyvadlová skříňka 100x35x47,5cm, 1x zásuvka, siena
KERALA umyvadlová skříňka 100x35x47,5cm, 1x zásuvka, siena
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x35x47,5 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 29.3933 kg |
| EAN | 8590913995231 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | modrá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PREMIO deska kompozit 102x1,2x48,5cm, černá mat PRE100-3535 58266
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BRAND umyvadlová skříňka 100x73x50cm, mořený smrk BA101S
expedice do 7 dnů20 717 Kč
Při platbě předem pouze 19 272 Kč
CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 99x50x41cm, bílá LA101
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč


