ESPACE otevřená policová skříňka 20x60x22cm, jilm bardini ESC140-1313
ESPACE otevřená policová skříňka 20x60x22cm, jilm bardini ESC140-1313
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC140-1313 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x60x22 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Jilm bardini |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 8.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913894893 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
4 266 Kč
Při platbě předem pouze 3 968 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ESPACE otevřená policová skříňka 20x172x32cm, dub alabama ESC100-2222
expedice do 7 dnů6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč

