CIRASA skříňka spodní policová 30x52x46cm, dub cuneo
CIRASA skříňka spodní policová 30x52x46cm, dub cuneo
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR312-2525 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x52x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| EAN | 8590913131394 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, bílá 103702 58972
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, béžová 203803
expedice do 7 dnů1 265 Kč
Při platbě předem pouze 1 196 Kč
BELLAGIO koš na prádlo 50,5x62,5x32cm, hnědá 3063SB
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč

