ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1300 mm ES1013-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1300 mm ES1013-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965050 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, bílá mat ES7234
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, čiré sklo AXC130CL
expedice do 7 dnů8 807 Kč
Při platbě předem pouze 8 270 Kč
8 725 Kč
Při platbě předem pouze 8 193 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1300 mm ES1413-04
expedice do 7 dnů9 250 Kč
Při platbě předem pouze 8 686 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1300 mm ES1313-06
expedice do 7 dnů10 380 Kč
Při platbě předem pouze 9 777 Kč


