ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1300 mm ES1013-08
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1300 mm ES1013-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967719 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, kouřové sklo AXC130SC
expedice do 7 dnů9 955 Kč
Při platbě předem pouze 9 348 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-06
expedice do 7 dnů9 950 Kč
Při platbě předem pouze 9 372 Kč
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1300 mm ES1413-06
expedice do 7 dnů9 897 Kč
Při platbě předem pouze 9 294 Kč
8 669 Kč
Při platbě předem pouze 8 165 Kč

