ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1300 mm ES1313-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1300 mm ES1313-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966958 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1300 mm ES1313-02
expedice do 7 dnů9 150 Kč
Při platbě předem pouze 8 618 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-06
expedice do 7 dnů9 950 Kč
Při platbě předem pouze 9 372 Kč
9 099 Kč
Při platbě předem pouze 8 570 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1300 mm ES1013-08
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč

