ESCA čiré sklo 467x2100mm 59102
ESCA čiré sklo 467x2100mm 59102
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1050 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 467 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 21.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997884 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bez profilu |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA stěnový profil 2100mm, zlato mat ES8046
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 774 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 461 Kč
Při platbě předem pouze 4 189 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 500 mm ES1050-01
na objednávku4 412 Kč
Při platbě předem pouze 4 143 Kč
4 461 Kč
Při platbě předem pouze 4 189 Kč
4 986 Kč
Při platbě předem pouze 4 682 Kč

