ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1200 mm ES1012-08
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1200 mm ES1012-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967702 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1200 mm ES1112-03
expedice do 7 dnů8 204 Kč
Při platbě předem pouze 7 727 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-04
expedice do 7 dnů8 758 Kč
Při platbě předem pouze 8 224 Kč
8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-04
expedice do 7 dnů8 755 Kč
Při platbě předem pouze 8 246 Kč

