ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967962 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1200 mm ES1012-08
expedice do 7 dnů9 090 Kč
Při platbě předem pouze 8 562 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-06
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1200 mm ES1312-05
expedice do 7 dnů9 778 Kč
Při platbě předem pouze 9 210 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1200 mm ES1512-04
expedice do 7 dnů8 755 Kč
Při platbě předem pouze 8 246 Kč

