ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1200 mm ES1312-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1200 mm ES1312-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967900 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-07
expedice do 7 dnů9 405 Kč
Při platbě předem pouze 8 832 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-05
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, sklo Flute AXC120FL
expedice do 7 dnů9 791 Kč
Při platbě předem pouze 9 194 Kč
8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč

