ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1200 mm ES1512-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1200 mm ES1512-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967030 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
139 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-08
expedice do 7 dnů10 122 Kč
Při platbě předem pouze 9 534 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-07
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
8 497 Kč
Při platbě předem pouze 8 003 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, kouřové sklo AXC120SC
expedice do 7 dnů9 463 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč


