ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1500 mm ES1015-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1500 mm ES1015-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967559 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, kouřové matné sklo AXC150SM
expedice do 7 dnů11 349 Kč
Při platbě předem pouze 10 657 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1500 mm ES1515-02
expedice do 7 dnů9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 185 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-01
expedice do 7 dnů8 325 Kč
Při platbě předem pouze 7 841 Kč
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-07
expedice do 7 dnů10 881 Kč
Při platbě předem pouze 10 218 Kč

