ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967245 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, matné sklo AXC150MT
expedice do 7 dnů10 939 Kč
Při platbě předem pouze 10 272 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-05
expedice do 7 dnů10 881 Kč
Při platbě předem pouze 10 218 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-01
expedice do 7 dnů9 660 Kč
Při platbě předem pouze 9 071 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-02
expedice do 7 dnů9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 185 Kč

