ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 71.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966347 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč
9 709 Kč
Při platbě předem pouze 9 117 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-02
expedice do 7 dnů8 376 Kč
Při platbě předem pouze 7 889 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-01
expedice do 7 dnů8 325 Kč
Při platbě předem pouze 7 841 Kč

