ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966439 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-05
expedice do 7 dnů10 881 Kč
Při platbě předem pouze 10 218 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-07
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-08
expedice do 7 dnů11 670 Kč
Při platbě předem pouze 10 992 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-01
expedice do 7 dnů8 325 Kč
Při platbě předem pouze 7 841 Kč

