ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute AXB150FL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute AXB150FL
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB150FL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1462 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996535 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1500 mm ES1015-06
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo AXC150CL
expedice do 7 dnů9 627 Kč
Při platbě předem pouze 9 040 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-07
expedice do 7 dnů11 412 Kč
Při platbě předem pouze 10 749 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-02
expedice do 7 dnů9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 185 Kč

