Závěsná skleněná polička na sprchovou zástěnu 400x180x125mm, černá mat 1301-15B
Závěsná skleněná polička na sprchovou zástěnu 400x180x125mm, černá mat 1301-15B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 400x195x128 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 1.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913888533 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 12 let |
| BARVA | černá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
FLORI polička 508x25x127mm, bílá mat RF016/14
na objednávku3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
X-SQUARE skleněná police 700mm, chrom/čiré sklo XQ009-16
expedice do 7 dnů1 139 Kč
Při platbě předem pouze 1 070 Kč
DIAMOND skleněná police, čiré sklo, bronz 1318-15
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

