ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967818 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-05
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-07
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
8 927 Kč
Při platbě předem pouze 8 408 Kč
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-06
expedice do 7 dnů10 881 Kč
Při platbě předem pouze 10 218 Kč

