ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966880 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-08
expedice do 7 dnů11 670 Kč
Při platbě předem pouze 10 992 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo AXC150CL
expedice do 7 dnů9 627 Kč
Při platbě předem pouze 9 040 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-03
expedice do 7 dnů8 376 Kč
Při platbě předem pouze 7 889 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute AXC150FL
expedice do 7 dnů11 349 Kč
Při platbě předem pouze 10 657 Kč

