ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 76.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965340 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-08
expedice do 7 dnů11 670 Kč
Při platbě předem pouze 10 992 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-08
expedice do 7 dnů12 100 Kč
Při platbě předem pouze 11 397 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-08
expedice do 7 dnů11 670 Kč
Při platbě předem pouze 10 992 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo AXC150CL
expedice do 7 dnů9 627 Kč
Při platbě předem pouze 9 040 Kč

