ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968679 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 627 Kč
Ravak CVS2-100 R bright alu+Transparent 7QRA0C00Z1
expedice do 7 dnů7 472 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 120 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-120-101-50-30
expedice do 10 dnů4 495 Kč

