ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967993 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-06
expedice do 7 dnů11 412 Kč
Při platbě předem pouze 10 749 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-08
expedice do 7 dnů12 100 Kč
Při platbě předem pouze 11 397 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-02
expedice do 7 dnů8 376 Kč
Při platbě předem pouze 7 889 Kč
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-08
expedice do 7 dnů11 537 Kč
Při platbě předem pouze 10 834 Kč

