ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968020 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 314 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 800 mm, boční připojení, 1868 W, bílý - W433-060-080-00
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1600 mm, boční připojení, 3735 W, černý - W433-060-160-70
na objednávku9 571 Kč

