ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1400 mm ES1014-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1400 mm ES1014-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967603 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-07
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
9 217 Kč
Při platbě předem pouze 8 655 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-08
expedice do 7 dnů11 584 Kč
Při platbě předem pouze 10 911 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, čiré sklo AXC140CL
expedice do 7 dnů9 217 Kč
Při platbě předem pouze 8 655 Kč

