ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-08
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968488 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-02
expedice do 7 dnů7 946 Kč
Při platbě předem pouze 7 484 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-08
expedice do 7 dnů11 584 Kč
Při platbě předem pouze 10 911 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-04
expedice do 7 dnů9 787 Kč
Při platbě předem pouze 9 218 Kč
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-07
expedice do 7 dnů10 389 Kč
Při platbě předem pouze 9 756 Kč

