ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964886 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit


