EMICO umyvadlo, Rockstone, 200x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM200-B1R-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 200x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM200-B1R-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM200-B1R-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 200x50 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 49.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886676 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 990 Kč
Při platbě předem pouze 21 841 Kč
24 790 Kč
Při platbě předem pouze 23 550 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 140x46cm, bílá
expedice do 7 dnů6 751 Kč
Při platbě předem pouze 6 280 Kč

