ARECA umyvadlo, litý mramor, 101x51,5cm, pravé, bílá AC101R
ARECA umyvadlo, litý mramor, 101x51,5cm, pravé, bílá AC101R
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955549 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 840 Kč
Při platbě předem pouze 22 648 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 101x51,5cm, levé, bílá AC101L
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
26 920 Kč
Při platbě předem pouze 25 574 Kč
22 990 Kč
Při platbě předem pouze 21 841 Kč


